Het nieuwe pinnen: check bankcontract

het_nieuwe_pinnenControleer of in uw bankcontract melding wordt gemaakt van de internationale merken Maestro en V Pay of dat er alleen PIN als betaalmerk in staat.

Staan ook Maestro en V Pay in het contract? U beschikt over het juiste bankcontract. Informeer uw betaalterminal leverancier hierover. Zij dient de nieuwe merken Maestro en V-Pay namelijk ook actief in uw terminal te zetten.

Controleer of deze merken ook zijn geactiveerd op uw betaalterminal. Dit kunt u controleren door een transactie met de EMV-chip te doen. Accepteert u al Maestro, check op de transactiebon het getal dat achter ‘Winkel’ staat. Zijn dit maximaal acht cijfers, dan heeft u een bankcontract voor het nieuwe pinnen op uw betaalterminal geactiveerd en profiteert u van het feit dat banken pinbetalingen met internationale merken tot 2014 aanbiedingen tegen huidige PINtarief.

Zijn dat meer dan acht cijfers, dan heeft u nog niet het goede contract op uw betaalterminal geactiveerd. Neem contact op met uw betaalterminal leverancier voor de juiste gegevens in uw automaat, anders bent u duurder uit.

Staat alleen PIN in uw bankcontract? U beschikt niet over het juiste contract. Neem contact op met uw bank om een nieuw contract af te sluiten. (bron: www.hetnieuwepinnen.nl)

 

Check hier of uw betaalterminal EMV-geschikt is